Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych dzieci!

Zapisy do przedszkola Legnica

Jeśli chcesz dokonać zapisu do przedszkola w Legnicy swoją pociechę, to zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. W naszym przedszkolu wychowujemy dzieci w duchu filozofii Pierre’a de Coubertin – francuskiego pedagoga, nazywanego wskrzesicielem igrzysk olimpijskich ery nowożytnej. Dbamy o to, aby maluchy zdobywały wiedzę zgodnie z podstawą programową i jednocześnie rozwijały swoją sprawność fizyczną – zapisy do przedszkola Legnica.

Zapisy do przedszkola w Legnicy

Prowadzimy zapisy do przedszkola w Legnicy. Mamy bardzo ciekawą ofertę, która z pewnością Cię zainteresuje. Nasze przedszkole w Legnicy to bezpieczne miejsce, w którym dbamy o psychiczny i fizyczny rozwój maluszków. Prowadzimy zajęcia edukacyjne według podstawy programowej, uczymy dzieci języka angielskiego, przygotowujemy zajęcia twórcze i sportowe, a także organizujemy spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki oraz imprezy okolicznościowe i rodzinne. Przykładamy ogromną wagę do aktywności fizycznej. Z tego względu prowadzimy zajęcia z tenisa, fitnessu dla dzieci, lekkoatletyki, rytmiki/tańca i gimnastyki-akrobatyki – zapisy do przedszkola Legnica.

Zapisy do przedszkola w Legnicy – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zapisać dziecko do naszego przedszkola w Legnicy? Otóż nasza placówka tworzona jest przez doświadczonych pedagogów, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromną pasją. Uwielbiają oni pracę z dziećmi i mają wspaniałe podejście do maluszków. Przekazują pracę w sposób zrozumiały i ciekawy. Ponadto potrafią skutecznie zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej, która stanowi tak ważny element naszej codzienności – zapisy do przedszkola Legnica. Ponadto zawsze dbają o bezpieczeństwo i komfort maluszków. Nasza kadra pedagogiczna dokłada wszelkich starań, aby dzieci czuły się swobodnie i rozwijały swoje kompetencje społeczne.

Aby uzyskać więcej informacji i dokonać zapisu do przedszkola w Legnicy, należy skontaktować się z dyrektorem mgr Pawłem Mikołajczakiem. Z przyjemnością odpowie on na Twoje pytania, przedstawi szczegółowe informacje na temat oferty zapisu do przedszkola w Legnicy i postara się rozwiać wszelkie wątpliwości.