Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych dzieci!

Urodziny dla dzieci Legnica

Organizujemy wyjątkowe i niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 3-13 lat!.
Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko i jego goście spędzili twórczo i aktywnie czas, zapraszamy do nas. Zorganizujemy dla Was najlepsze URODZINKI pod słońcem!!!

1. PRZEPROWADZIMY IMPREZĘ U NAS W DZIECIĘCYM CENTRUM ZABAW I SPORTU „SPORTFANEK” LUB W DOWOLNIE WYBRANYM PRZEZ PAŃSTWA MIEJSCU
2. DOPASUJEMY URODZINKI Z KILKUNASTOMA AUTORSKIMI DO WIEKU, ZAINTERESOWAŃ I MOŻLIWOŚCI DZIECI

Najważniejsi są dla nas uczestnicy, czyli radosne i roześmiane dzieci, spełniające swoje marzenia o byciu księżniczką, poszukiwaczem skarbów, supermenem, konstruktorem, artystą, modelką, czarodziejem.
Naszym HITEM są urodzinki „Na sportowo i wesoło”- z mini golfem, kręglami, wspinaczką, strzelaniem z łuków, paintballem (latem), skokami na trampolinie, zabawami konstrukcyjnymi i wieloma innymi.
Dla starszych dzieci organizujemy urodziny z dyskoteką!

3. Urodziny z nami to
  • przyjazne i bezpieczne miejsce dla dzieci, z dala od ulicznego ruchu, z możliwością dowozu dzieci pod same drzwi Centrum Zabaw
  • doświadczeni, uśmiechnięci, pełni pomysłów animatorzy z przygotowaniem pedagogicznym
  • pełna organizacja z zaproszeniami, poprowadzeniem imprezy, poczęstunkiem, pamiątkowymi upominkami dla wszystkich uczestników
4. Co zapewniamy w pakiecie standardowym?
  • 2 godziny super zabawy (lub dłużej), dla 10-25 osobowej grupy dzieci, według wybranego scenariusza – opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych w pracy z dziećmi animatorów zabaw
  • zabawy i gry dostosowane do wieku dzieci, w których wszyscy są zwycięzcami
  • przestronną i bezpieczną salę do zabaw (przy dobrej pogodzie możliwość zabawy na dworze), materiały i sprzęt niezbędny do animacji
  • osobną sala z kolorową zastawą, catering zestaw M: ciastka, żelki, chrupki, chipsy kukurydziane, paluszki, napoje-2 rodzaje soków, woda mineralna

* tort w zakresie Rodziców

5. Dodatkowe opcje

dyskoteka, malowanie buziek, zdjęcia z imprezy, możliwość przedłużenia imprezy, powiększenie menu o owoce (L), popcorn i watę cukrową (XL), paterę słodkości, dodatkowe atrakcje jak odwiedziny dużych postaci z bajek (Miki, Minnie, Kubuś Puchatek), dmuchaniec, trampolina, modelowanie balonów, pamiątkowe przywieszki itp.
Istnieje możliwość przygotowania osobnego stołu dla rodziców czy opiekunów uczestniczących dzieci  w zabawie (z zastawą, kawą i herbatą itp.)

6. Z nami, nie musisz martwić się o nieporządek w domu i „całe”… żyrandole

Już dziś zarezerwuj terminTerminy i wstępne szczegóły uzgadniamy telefonicznie, rezerwacja terminu następuje po wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł.

Nasz adres: „Sportfanek”, Legnica ul. Radosna (przy VII LO, osobne wejście od lewej strony budynku),
tel. +48 607 031 600, +48 661 783 212

Jeżeli macie dość zabaw w „kulkach”zapraszamy do nas!!!

Jeżeli macie dość zabaw w „kulkach”zapraszamy do nas!!!

Urodziny dla dzieci Legnica – sposób na fantastyczną i bezpieczną zabawę

Urodziny dziecka to ważne wydarzenie, na które maluch czeka z wyczekiwaniem. Prezenty, przyjaciele, rodzina oraz mnóstwo pysznych przekąsek i świetna zabawa sprawiają, że dla młodego człowieka to niezwykle ekscytujący czas. Przyjęcie zorganizowane na cześć malucha wywoła uśmiech na jego twarzy i zapewni mu szereg cudownych wrażeń.

Radość dziecka jest dla nas motywacją do działania, dlatego do organizacji urodzin podchodzimy z należytą uwagą i dbałością o najdrobniejsze detale. Zależy na, by wydarzenie zapadło w pamięci dziecka na długi czas, ponieważ doskonale wiemy, jak bardzo ważne jest dla niego.

Urodziny dla dzieci Legnica – dlaczego warto?

Organizacja urodzin dla dzieci w Legnicy to rozwiązanie dla osób, którym zależy na profesjonalnym podejściu do zadania. Doskonale znamy się na swojej pracy, posiadamy doświadczenie i wiemy, co zrobić, by zapewnić młodemu człowiekowi dodatkową dawkę endorfin. Zadbamy o wszelkie ważne kwestie, a wszystko odbędzie się w porozumieniu z rodzicami, by impreza przebiegła w przyjaznej atmosferze, okraszona szeregiem atrakcji.

Urodziny dla dzieci w Legnicy to również świetna opcja pozwalająca na odciążenie się z nadmiaru obowiązków. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak czasochłonne może okazać się samodzielne przygotowanie wszystkiego, dlatego pragniemy pomóc rodzicom w sprawnym poradzeniu sobie z tak ważnym zadaniem.

Organizacja urodzin dla dzieci Legnica – jakie korzyści wynikają ze spotkania?

Impreza urodzinowa młodego człowieka to nie tylko czas świetnej zabawy, ale również nawiązywania relacji z rówieśnikami. Spotkanie w gronie koleżanek i kolegów to wspaniały czas na naukę i rozwój umiejętności społecznych. Dzięki wydarzeniu maluch uczy się, w jaki sposób być gospodarzem własnej imprezy, ale również zdobywa większą pewność siebie i poczucie własnej wartości. Sprawna organizacja urodzin dla dzieci w Legnicy pozwala poczuć się jubilatowi wyjątkowo.