Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych dzieci!

Przedszkole osiedle Kopernika Legnica

Szukając najlepszego przedszkola na osiedlu Kopernika w Legnicy należy mieć na uwadze przede wszystkim dobro dziecka. Już od najmłodszych lat dobrze jest rozwijać jego umiejętności i talenty, tym samym dbając o dobry start w późniejsze życie szkolne. Każdy rodzic wie doskonale, jak wiele energii każdego dnia mają maluchy. Należy ją dobrze spożytkować, ponieważ wtedy dziecko czuje, że jego potrzeba odkrywania świata została zaspokojona. W przedszkolu Sportfanek nie brakuje okazji do spożytkowania dziecięcej energii w bezpieczny i atrakcyjny sposób. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna dba o zapewnienie odpowiednich warunków, jednocześnie zachęcając dzieci do zdrowej aktywności.

Przedszkole – osiedle Kopernika, Legnica

Oferta edukacyjna większości przedszkoli wydaje się podobna, dlatego rodzice mogą czuć pewne zagubienie podczas poszukiwania najlepszego rozwiązania dla swojej pociechy. Pierwsza placówka przedszkolna powinna aktywizować dziecko w sposób dostosowany do jego potrzeb. Rodzic nie zawsze ma możliwość codziennego organizowania angażujących zabaw, mimo że chciałby zapewnić takie warunki najmłodszym. Na szczęście dzieci mogą skorzystać z takich warunków w Przedszkolu Sportfanek! Osiedle Kopernika w Legnicy to doskonałe miejsce do tego, aby w praktyce zainteresować się naszą ofertą. W miarę możliwości z otwartymi ramionami przyjmujemy nowych podopiecznych.

Bezpieczny ruch w przedszkolu – osiedle Kopernika, Legnica

Dziecko w wieku przedszkolnym ma milion pomysłów na minutę, o czym dobrze wie każdy rodzic. Chcąc zapewnić mu odpowiednie warunki do spożytkowania takiej energii, warto skorzystać z rozbudowanej oferty sportowej naszego przedszkola na osiedlu Kopernika. Legnica jest miastem bardzo przyjaznym rodzinom właśnie pod względem dostępnej oferty edukacyjnej.

Nowoczesne przedszkole, osiedle Kopernika – Legnica pełna zabawy i sportu

Oprócz standardowych zajęć sportowych prowadzimy również popołudniowe zajęcia sportowo-zabawowe dla dzieci od 2 do 4 lat. Co ciekawe, maluchy aktywnie bawią się wspólnie z rodzicami. Na sali zabaw dostępny jest duży labirynt, wygodne materace, bajkowe domki, tunele, autka, hulajnogi, kolorowe piłki i wiele innych!