Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych dzieci!

Zajęcia sportowe dla dzieci Legnica

1. TENIS DLA DZIECI W WIEKU 5-10 LAT (LST „TENISFAN”) – poniedziałki

Miliony ludzi uprawia tę piękną dyscyplinę sportu. Dzięki swym walorom tenis jest stawiany w gronie dyscyplin najwszechstronniej oddziałujących na ludzki organizm. Tenis to wspaniała zabawa, aktywny wypoczynek i styl życia. Dzieci uczymy podstaw mini tenisa w formie gier i zabaw.
Na zajęciach posługujemy się skróconymi rakietkami i piłkami o znacznie wolniejszym odbiciu od piłek „normalnych. Gramy na zmniejszonym polu, obniżona jest także siatka do gry.

2. Akrobatyka dla dzieci w wieku 4-7 i 8-9 lat – wtorki i czwartki

Zajęcia przygotowują sprawnościowo do każdej dyscypliny sportowej (czucie przestrzenne, zwinność, koordynacja ruchowa, równowaga itp.), kształtujemy na nich estetykę ruchu jak również umiejętności panowania nad ciałem, najlepsi trafiają do wyczynowej sekcji akrobatyki „Ocelot”.

3. Popołudniowe zajęcia ogólnorozwojowe dla „Skrzatów” w wieku 2-4 lat 

Wspólnie z rodzicami, na naszej sali zabaw, z materacami, labiryntem, domkami, tunelami, trampolinami, hulajnogami, autkami, rowerkami, skoczkami itp.

Zajęcia sportowe dla dzieci – Legnica

Sport to zdrowie i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Aktywność ruchowa doskonale wpływa na najmłodszych, pozwalając im optymalnie spożytkować dziecięcą energię. Zapisanie potomka na zajęcia sportowe dla dzieci w Legnicy to doskonały pomysł, dzięki któremu Państwa pociechy spędzą czas świetnie na wspaniałej zabawie z rówieśnikami, co będzie idealną alternatywą dla oglądania filmów czy grania w gry na komputerze, czy telewizorze.

Dlaczego warto zapisać swojego malucha na zajęcia sportowe dla dzieci w Legnicy?

Sport to nie tylko forma rozrywki czy odpowiedniego wykorzystania czasu i energii. Ma on również ogromny wpływ na prawidłowy rozwój młodego człowieka, pozwalając mu cieszyć się połączeniem zabawy z nawiązywaniem nowych kontaktów. Sport jest również wspaniałą formą nauki zdrowego współzawodnictwa i gry zespołowej. Pozwala na zaspokojenie codziennej potrzeby ruchu i spędzenie czasu z innymi rówieśnikami.

Co więcej, zajęcia sportowe dla dzieci w Legnicy mają również niebagatelne znaczenie dla kondycji młodego człowieka. Brak ruchu może negatywnie wpłynąć na organizm malucha, a odpowiednia dawka sportu stanowi efektywną profilaktykę otyłości. Dzięki organizowanym przez nas spotkaniom maluch może zawrzeć nowe znajomości z dziećmi o podobnych zainteresowaniach, a także nauczyć się sprawnej pracy nad sobą.

Zajęcia sportowe dla dzieci Legnica – troska o kondycję potomka

O kondycję malucha warto dbać od jego najmłodszych lat. To nie tylko wspaniała metoda na zapewnienie dziecku właściwej dawki ruchu, ale również wielka przyjemność, która będzie wywoływała uśmiech na jego twarzy. Podczas uprawiania sportu rozwijają się wszystkie zmysły, zdolności, a dziecko musi się skoncentrować i skupić na wybranej grze. Oferowane przez nas zajęcia wspomagają również rozwój motoryczny, a wszystko odbywa się pod okiem opiekunów, którzy zadbają o bezpieczeństwo Państwa dziecka.

Sport to także wspaniała nauka, że o zwycięstwo należy się postarać, zachowując przy tym szacunek do innych osób. Budowanie relacji, uczciwa gra oraz sportowy duch walki z pewnością wpłyną korzystnie na rozwój dziecka i zapewnią mu wiele radości i cudownej zabawy.

Zajęcia sportowe dla dzieci Legnica – dlaczego my?

Wybierając nasze zajęcia, zyskują Państwo pewność powierzenia opieki nad swoim maluchem odpowiednim osobom. Jesteśmy empatyczni, a naszą pasją jest pokazywanie świata młodym osobom. Bezpieczeństwo każdego podopiecznego jest dla nas priorytetem, dlatego z uwagą i zaangażowaniem podchodzimy do organizowanych zajęć.