Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych dzieci!

Najlepsze niepubliczne przedszkole, prywatne Legnica

Wybór przedszkola (Legnica) dla swojej pociechy to nie lada wyzwanie. Najlepiej postawić na placówkę z doświadczoną kadrą pedagogiczną, dbającą o prawidłowy rozwój maluszków. Przed wyborem przedszkola (Legnica), warto dowiedzieć się, jakie zajęcia są w nim realizowane i postawić na te z najciekawszą ofertą. Jeśli szukasz placówki, która zadba o prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny oraz edukację Twojego dziecka, to lepiej nie mogłeś trafić. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego prywatnego przedszkola w Legnicy.

Najlepsze przedszkole (Legnica) – dlaczego my?

Szukasz wyjątkowego przedszkola w Legnicy? Doskonale trafiłeś! Nasza placówka to miejsce, które stawia na prawidłowy rozwój maluchów, wychowując je zgodnie z filozofią Pierre’a de Coubertin – francuskiego pedagoga i wskrzesiciela igrzysk olimpijskich, według którego sport stanowi uniwersalną metodę wychowania współczesnego człowieka. W naszym przedszkolu w Legnicy prowadzimy nie tylko zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową, ale również różnorodne zajęcia sportowe, które skutecznie zachęcają dzieci do aktywności fizycznej. W prowadzonych aktywnościach biorą udział wszystkie dzieci, niezależnie od umiejętności i predyspozycji. Podczas zajęć panuje świetna atmosfera, dzięki czemu maluchy czują się swobodnie i komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci edukowały się i jednocześnie dobrze bawiły.

Nasze niepubliczne przedszkole w Legnicy tworzone jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromną pasją i entuzjazmem. Mają oni wspaniałe podejście do dzieci i doskonale wiedzą, jak przekazywać wiedzę w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Cechują się cierpliwością, kreatywnością i empatią. Dokładają wszelkich starań, aby dzieci czuły się akceptowane i rozwijały swoje umiejętności społeczne. Ponadto kadra naszego przedszkola w Legnicy potrafi rozbudzić dziecięcą ciekawość i zachęcić maluchy do różnorodnych aktywności.

Niepubliczne przedszkole Legnica – jakie zajęcia prowadzimy?

W naszym przedszkolu w Legnicy dzieci biorą udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych zgodnie z Podstawą programową wychowania przedszkolnego. Ponadto uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, które odbywają się raz w tygodniu. Regularnie zapraszamy ciekawych, inspirujących ludzi. Ponadto organizujemy okolicznościowe i edukacyjne wycieczki. Bardzo dużą wagę przykładamy do aktywności fizycznej. Z tego względu zapewniamy dzieciom udział w interesujących zajęciach sportowych z tenisa, gimnastyki, lekkoatletyki, tańca. Uczestniczą również w fitnessie, łączącym gry, zabawy i sport. Przedszkole Legnica – dzięki sportowym zajęciom maluchy wzmacniają swoje zdrowie, nabierają pewności siebie, a także uczą się dyscypliny, cierpliwości, samodzielności i systematyczności.

Najlepsze przedszkole w Legnicy – jak wyglądają zajęcia?

Kadra naszego niepublicznego przedszkola w Legnicy dokłada wszelkich starań, aby wypełnić dni maluszków ciekawymi, angażującymi aktywnościami. Po dotarciu do placówki, przywitaniu, bierzemy udział w grach i zabawach na dzień dobry, w kącikach zainteresowań zachęcamy dzieci do gier stolikowych oraz zabaw ogólnorozwojowych o niskiej intensywności. W kolejnym etapie dnia odbywają się zajęcia programowe, sportowo-zabawowe i ćwiczenia w podgrupach. W ciągu dnia w naszym przedszkolu w Legnicy dzieci uczestniczą w zajęciach i zabawach dydaktycznych, wydarzeniach artystycznych, spacerach, wycieczkach oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. W naszej placówce jest również czas na odpoczynek – muzykoterapię, oglądanie bajek, leżakowanie i wyciszenie. Maluszki wykonują również zabiegi higieniczne. W ciągu dnia w naszym przedszkolu w Legnicy maluszki także spożywają 3 posiłki – śniadanie, II śniadanie i obiad.