Facebook


Online

Odwiedza nas 6 gości.

Organizacja Przedszkola

ORGANIZACJA PRZEDSZKOLA

1. STATUS PRZEDSZKOLA:
Posiadamy wpis do Ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Legnicy nr.212/2012- spełniając wszelkie wymagania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jesteśmy pod nadzorem Straży Pożarnej i Sanepidu, a program edukacyjny i wychowawczy jest zgodny z Podstawą programową wychowania przedszkolnego i jest nadzorowany przez Kuratorium.


2. BAZA:
Nasze sale, szatnie i toalety są odpowiednio przygotowane i dostosowane do wymogów działalności przedszkolnej. Cały sprzęt, meble, zabawki i pomoce edukacyjne są zgodne z wszelkimi normami. Korzystamy z pobliskiej bazy do zajęć sportowych /stadion lekkoatletyczny, boiska piłkarskie, korty tenisowe/ oraz największego w Legnicy placu zabaw, w Parku.


3. GODZINY OTWARCIA:
Jesteśmy do dyspozycji dzieci w godzinach od 6.30 do 17.30, z możliwością pozostawienia dziecka w KLUBIE MALUCHA  /do godz. 18.00/. Sprawujemy opiekę nad dziećmi w czasie ferii i wakacji.


4. KADRA:
Zajęcia z dziećmi prowadzi kadra, posiadająca odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz sukcesy w pracy z dziećmi.

Joanna Klimek - Nauczyciel kontraktowy, ukończone studia licencjackie na Uniwersytecie Wrocławskim i  Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, kierunek Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, uczestniczka wielu seminariów, szkoleń i warsztatów z zakresu pracy twórczej i metodyki pracy z dziećmi.

Laura Bober - Nauczyciel wychowania przedszkolnego, ukończone studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w zakresie pedagogiki opiekuńczej. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. 

Paweł Mikołajczak - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunek wychowanie fizyczne, trener tenisa, instruktor gimnastyki, instruktor pływania, ratownik WOPR, trener osobisty.
Trener i wychowawca wielokrotnych Mistrzów Polski w tenisie, laureat III miejsca w XXVII Plebiscycie na najpopularniejszego trenera Zagłębia Miedziowego. Uczestnik wielu szkoleń w branży Fitness & Sport Marketing.

Współpracujemy na bieżąco również z innymi osobami będącymi specjalistami w swojej dziedzinie, posiadającymi odpowiednie wykształcenie i przygotowanie do pracy z dziećmi.


5. LICZBA DZIECI:
W naszym Przedszkolu przebywa do 25 dzieci w wieku 2,5-3-4-5-6 lat, w grupach maksymalnie do 15 dzieci.
To pozwala nam zapewnić Państwa dzieciom najlepszą opiekę i atrakcyjny pobyt.
U nas nie ma miejsca na nudę, cały czas dzieje się coś niezwykłego, a wszystko jest zabawą!
Zapewniamy Państwa dzieciom nie tylko rozwój fizyczny, ale przede wszystkim rozwój intelektualny i społeczny.
 

>>> Pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIA <<<